Komunikujte na cestě od myšlenky až po obrovskou akvizici!

Získejte zákazníky

Získejte zákazníky

skrze jasnou prezentaci hodnoty, kterou přinášíte!

Komunikujte vizi

Komunikujte vizi

aby byla dostatečně přitažlivá pro nové členy týmu i pro novináře!

Umožněte vaší firmě růst

Umožněte vaší firmě růst

skrz investice a kapitál, které díky přesvědčivé komunikaci získáte!

WOW! Uslyšíte, pokud správně sdělíte světu vaši jedinečnost.

Investice do komunikace se vyplatí, neboť nepromarníte jedinou příležitost někoho oslnit. Ti následně rádi investují do vás, ať již čas, kontakty nebo kapitál.

temp

Konzultace prezentace a projevu řečníka pro konkrétní událost

Vystoupení na důležité události pomáhá utvářet vaši značku, ať již osobní nebo firemní. Je to možnost, jak zaujmout velkou skupinu lidí a zanechat v nich dojem. Povedené řečnické vystoupení otvírá dveře dalších příležitostí, jako jsou obchodní rozhovory, další schůzky, seznámení, obchod, motivovaný tým nebo nové zmínky v médiích. Presenation je nejbližším partnerem lidí, kteří potřebují zaujmout a přesvědčit při neopakovatelných chvílích.

POTŘEBUJI KONZULTACE

Manuál klíčových sdělení

Získejte dokument, díky němuž budou všichni lidé z firmy mluvit k zákazníkům stejnou řečí. Na jednom místě v něm budete mít vše, co je třeba k srozumitelné a přesvědčivé komunikaci vaší firmy.

POTŘEBUJI MANUÁL
temp
temp

Prodejní prezentace

Kvalitní prodejní prezentace zkracuje dobu potřebnou pro pochopení hodnoty a uzavření obchodu. Nadchněte je pro vizi, prototyp, či produkt a zvyšte obrat.

POTŘEBUJI PRODEJNÍ PREZENTACI

Konference, soutěže a "demo-days"

Řečníky a jejich prezentace jsme připravili na vystoupení před tisícovkami lidí v publiku ve světlech refektorů mnoha konferencí a soutěží se skvělými výsledky. Procházíme celým procesem přípravy, kde eliminujeme veškeré rizikové faktory a finální vystoupení se pak zdá býti “procházkou”. Presenation klade důraz na to, aby na důležitých událostech bylo docíleno důležitých výsledků.

Potřebuji přípravu
temp
temp

Investorské podklady a prezentace

Identifikujeme opravdovou hodnotu pro investora a skvěle ji odkomunikujeme. Ať je formou prezentace, nebo přehledový materiál, investor najde vždy to, co potřebuje.

POTŘEBUJI INVESTORSKOU PREZENTACI

Přečtěte si také

Tvoříme vlastní obsah, protože vám chceme ukázat jak veřejný projev a komunikační dovednosti mění svět a na jak úžasných projektech máme možnost s pracovat.

18.07.2018 / Linda Krumpholcová

Emoce = koření úspěšné prezentace