Zvyšujte konkurenceschopnost díky lepší komunikaci dovnitř i navenek

Obchodní týmy zvýší výsledky

Obchodní týmy zvýší výsledky

Díky přesvědčivější komunikaci a prezentacím, zvýšíte konkurenceschopnost a sdělíte jasně svou unikátnost

Nadchnete a udržíte talent ve své firmě

Nadchnete a udržíte talent ve své firmě

Komunikace pomáhá zlepšit firemní kulturu a správná interní komunikace udrží ty nejlepší pracovníky

Zastřešíme vám celý proces

Zastřešíme vám celý proces

Můžete se spolehnout, že vše skoordinujeme a zajistíme všechny části i komplexnějších projektů

Lidé komunikují odkaz vaší značky. Udělejte z nich spojence!

Kultivujte dovednosti svých spolupracovníků a nedopusťte, aby se vaše společnost ukázala ve špatném světle. Zažijete raketový posun vzhůru.

temp

Dlouhodobá podpora při redesignu materiálů a prezentací

Dokážeme zastoupit roli vašeho interního grafického či marketingového týmu a velmi spolehlivě a pohotově pomáhat v tvorbě grafických materiálů. V situacích kdy jde o hodně a není čas na přípravu kvalitních prezentačních materiálů, dokážeme vytvořit kvalitní výstupy dle vašich korporátních pravidel a vašeho obsahového zadání. Podklady budou působit jednotně a atraktivně.

POTŘEBUJI REDESIGN PREZENTACÍ

Efektivnější interní komunikace a firemní kultura

Firemní kultura je klíčovým prvkem úspěšných firem a jejich silnou konkurenční výhodou. Silná firemní kultura nahrává větší spokojenosti, motivaci a angažovanosti zaměstnanců. Naše workshopy vám pomohou zanalyzovat současný stav firemní kultury a interní komunikace ve vaší firmě. Následně navrhneme konkrétní akční kroky pro kontinuální zlepšování, aby tak vaše společnost fungovala jako magnet, který nedovolí nejlepší pracovníky odejít.

POTŘEBUJI EFEKTIVNĚJŠÍ KOMUNIKACI
temp
temp

Prodejní prezentace produktů, služeb i oddělení

Dobře strukturovaná, vizuálně přitažlivá a přesvědčivě podaná prodejní prezentace může rozhodovat o úspěchu či neúspěchu vašeho obchodního týmu a tím pádem i vaší společnosti. Přidejte se k celé řadě stávajících spokojených klientů, kterým jsme zlepšili prezentace a pomohli tak nadchnout zákazníky a zvýšit obrat.

POTŘEBUJI PREZENTACI

Správná argumentace a manuál klíčových sdělení

Nastavte jednotnou argumentaci, díky které budou všichni lidé z firmy mluvit k zákazníkům a jiným zainterestovaným skupinám stejnou řečí. Na jednom místě budete mít vše, co je potřeba k srozumitelné a přesvědčivé komunikaci vaší firmy. S manuálem klíčových sdělení bude vaše firma navenek působit jednotně a uvnitř firmy ušetří mnoho času při přípravách všech komunikačních výstupů.

POTŘEBUJI ARGUMENTY
temp
temp

Příprava vystoupení a řečníků na konference i kongresy

Čeká vás vystoupení na velké firemní akci pro zaměstnance? Chystáte se prezentovat vaši firmu na důležité oborové konferenci? Potřebujete obhájit navýšení rozpočtu pro vaše oddělení nebo před top managementem? Pomůžeme vám zazářit a získat, co chcete. Připravíme vaše vystoupení včetně projevu řečníka a celého scénáře pro tvorbu nezapomenutelného zážitku. Zkrátka dostanete publikum vždy na vaši stranu.

POTŘEBUJI PŘÍPRAVU

Školení komunikačních dovedností a vzdělávací programy

Připravujeme dlouhodobé vzdělávací programy a série vybraných školení, které zajistí dosažení konkrétních měřitelných cílů společnosti. Naučíme vaše lidi komunikovat a poutavě a přesvědčivě prezentovat. Celkově zvýšíme jejich sebevědomí, aby se stali kompetentními řečníky, kteří budou skvěle reprezentovat hodnoty firmy.

POTŘEBUJI ŠKOLENÍ
temp

Přečtěte si také

Tvoříme vlastní obsah, protože vám chceme ukázat jak veřejný projev a komunikační dovednosti mění svět a na jak úžasných projektech máme možnost s pracovat.

18.07.2018 / Linda Krumpholcová

Emoce = koření úspěšné prezentace